Nebory

Bydlení v novém rodinném domě na klidném místě pod Beskydskými vrcholy

Co je nového?

Aktuality

3.1.2011

Průběh koupě novostaveb rodinných domů

Stále častěji se zájemci o novostavby rodinných domů v Neborech dotazují na průběh vlastní koupě domů. Zde Vám nabízíme postup při prodeji.

Rodinné domy, jsou financovány společností D. P. Technology s.r.o.

Zájemci, kteří si chtějí novostavbu zarezervovat již nyní, je mezi společností D. P. Technology s.r.o. a budoucím kupujícím podepsána smlouva o budoucí kupní smlouvě, jejíž podpis je podmíněn složením  zálohy ve výši 100.000,-Kč. Zbývající částka je vyžadována při podpisu kupní smlouvy.

Sepsání smlouvy o budoucí kupní smlouvě nebo sepsání kupní smlouvy je vyhotoveno advokátem. Při koupi novostavby, advokýt převezme kupní cenu do advokátní úschovy a zajistí tak pro obě strany smlouvy bezpečný způsob její úhrady.

Výhody využití advokátní úschovy peněz jsou zřejmé - prodávající tak vylučuje riziko, že by mu nebyla kupní cena v plné výši zaplacena a kupující neriskuje předání peněz před zápisem vlastnického práva do katastru nemovitostí. Kupující si navíc může zajistit zaplacení daně z převodu nemovitostí, za jejíž zaplacení ze zákona za prodávajícího ručí.

Rychlý kontakt

NEBORY


Obytný soubor Nebory

info@nebory.cz

Kontaktní formulář

Napište číslicí, kolik je 6 / 3