Nebory

Bydlení v novém rodinném domě na klidném místě pod Beskydskými vrcholy

Co je nového?

Kultura zábava volný čas

Síť kulturních, restauračních a obchodních zařízení se nachází v centru Třince. Dvě menší restaurace „ U Bobka„ a „Sojka“ se nacházejí přímo v Neborech.

 

U Bobka


Okolí Nebor je vhodné také k pěší turistice. Prochází tudy několik značených turistických stezek, po nichž je možné se dostat k zajímavým bodům a místům v blízkém okolí a samozřejmě v Beskydech. Také cykloturisté si přijdou na své. Okolí je protkáno sítí cyklostezek místního, regionálního i mezinárodního významu.


Dalším zajímavým místem je obec Ropice (5 km), kde je k dispozici golfové hřiště. Golfové 18-ti jamkové hřiště se svými zajímavě tvarovanými greeny, vyjimečnými jamkami a nádhernými panoramatickými výhledy na Beskydy, musí i náročného vyznavače golfu.

 

Foto Golf


V zimním období nabízí Ski areál Javorový vrch tři upravované sjezdovky o obtížnosti modrá, červená a černá, takže tu „svoji“ si najde každý. Sjezdovky jsou upravované sněžnou rolbou. Kvalitní podmínky pro lyžování zabezpečuje umělé zasněžování sněžnými děly a umělé osvětlení sjezdovek. Na své si přijdou běžkaři i skialpinisti.

 

Foto Solná jeskyně

 

Solná jeskyně Třinec

Rychlý kontakt

NEBORY


Obytný soubor Nebory

info@nebory.cz

Kontaktní formulář

Napište číslicí, kolik je 6 / 3