Nebory

Bydlení v novém rodinném domě na klidném místě pod Beskydskými vrcholy

Co je nového?

Technický popis

Rodinné domy v obytném souboru jsou koncipovány jako přízemní, nepodsklepené se zpevněnou plochou pro osobní automobil u domu. Dispozičně domy nabízejí zařízenou kuchyň společně s obývacím pokojem, ložnici s prostornou šatnou, dva pokoje, koupelnu s WC, technickou místnost s WC a hobby místnost.

pohled nebory 1

pohled nebory 2

pohled nebory 3

 

Domy jsou založeny na betonových základových pásech, které jsou vyztuženy stavební ocelí. Obvodové zdivo je zhotoveno z tvárnic suchého zdění t. 300 mm. Zdivo je ukončeno železobetonovým věncem a je následně zatepleno kontaktním zateplovacím systémem s tl. izolantu 150 mm.

pudorys1.jpg

domy 1,2,3,4 pdf

pudorys2.jpg

domy 5,6,7 pdf

pudorys3

domy 8,9,10 pdf

 

Nosnou konstrukci střechy tvoří dřevěný krov, který v části obývacího pokoje a kuchyně je zhotoven z pohledových sušených trámů. Kuchyň a obývací pokoj je zateplen tepelným izolantem – PUR panely, který je kotven nad krokvemi. V ostatní části domu je zateplení provedeno foukanou celulozou.

pohled dům pohled dum2 pohled dum 3
pohled zástavba pohled zastavba 3 pohled zastavba 2
varianta 1 varianta 2 varianta 3

Střešní krytinu tvoří betonová taška Bramac, typ Tegalit. Okenní otvory a vstupní dveře budou zhotoveny z plastového pětikomorového profilu s izolačním dvojsklem. Každý dům má svoji čistírnu odpadních vod. Pět domů má vyčištěnou vodu z čistírny odvedenou do zemního vsaku na pozemku.

Jídelní kout a obývák.jpg Koupelna2.jpg Koupelna3.jpg
Koupelna4.jpg Kuchyň.jpg Kuchyň jídelna a obývák.jpg

Z dalších pěti domů teče vyčištěná odpadní voda z čistírny do akumulační jímky na vyčištěnou odpadní vodu. Tato voda je v letních měsících vhodná k zalévání zahrady. V zimních měsících se musí zajistit její pravidelné vyvážení min. 1x za měsíc. Topení je podlahové, kde zdrojem tepla je úsporný plynový kondenzační kotel.

 

Rychlý kontakt

NEBORY


Obytný soubor Nebory

info@nebory.cz

Kontaktní formulář

Napište číslicí, kolik je 2 + 3